Siatkówka - młodziki sezon 2006/07 (woj. opolskie)

sircleveland

Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 460

PostWysłany: Sob 14:26, 09 Gru 2006    Temat postu: Siatkówka - młodziki sezon 2006/07 (woj. opolskie)

Dzis rozpoczął się sezon siatkarski młodzików z województwa opolskiego!

Inauguracyjny mecz rozegrali Lider Praszka przeciwka gospodarzom turnieji - Strzelcom Opolskim. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Praszki (w setach: 25-8, 25-Cool

W drugim meczu wzięły udział drużyny Lider Praszka i MOS Opole, a mecz zakończył się wynikiem rówież 2-0 i tak samo dal Praszki (w setach: 25-23, 26-24)

------------------------------------------------------------------------

No sezonik juz zaczęty. Grało mi się super. Szkoda tylko, że taka malutka sala, ale nie mozna narzekać!
Oczywiscie wygralismy wszystko!!!!! Very Happy A pierwszy punkt w sezonie zdobyłem JA Razz Razz Razz

Mam nadzieję że będziemy tak grać co mecz i że nie odniesiemy żadej poraszki w sezonie.... Smile

Zapraszam do dyskusji... Exclamation

Hack's

Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 66

Skąd: PrAsZka

PostWysłany: Sob 15:18, 09 Gru 2006    Temat postu:

No grało się super SmileSmileSmile oby tak było dalej!! Lider Rządzi Very HappyVery HappyVery Happy hehhe

Hack's

Posty: 66

PostWysłany: Sob 15:19, 09 Gru 2006    Temat postu:

A dodaje jeszcze ze drugi set spotkania Lider Praszka - Strzelce Opolskie tez zakończył się wynikiem 25:8 tak jak w pierwszym secie ;]

leszek4
Nowy
Nowy

Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon 22:15, 11 Gru 2006    Temat postu:

No mi tez sie grało super na turnieju w Strzelcach Op. ! Teraz w sobote ruszamy do Opola po zwycięstwo !! Lider Praszka górą !!!!!! SmileSmileSmile

Opole 1 - 2 Praszka

jak w setach nie pisze bo nie pamietam (jedynie wiem ze pierwszy set z opolem wygralismy do 15, a drugi przegralismy do 23)

grało mi się dobrze, choć za dobrze to nie grałem (nie dziwcie sie - prawie 38 stopni goraczki, przeziebiony i totalnie oslabiony)... ale i tak wszystko wygralismy i to jest najważniejsze